Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Toma13 films Sabadell +34 637 160 330 www.toma13films.com
Alderartstudio SL Barcelona 635 053 772 alderartstudios.com
Arlong Productions Barcelona 649 15 55 96 www.arlongproductions.com
Nanouk Films, S.L. Barcelona 93 419 60 22 www.nanouk.tv
Minoria Absoluta Barcelona 932 241 793 www.minoriaabsoluta.com
Mallerich Films- Paco Poch, S.L. Barcelona 93 203 30 25 www.pacopoch.cat/mallerich/es/inicio-4/
Cube Post Barcelona 932 91 24 33 www.cube-post.com
Benecé Produccions, S.L. Barcelona 93 284 07 19 www.benece.es
Polar Star Films Barcelona 932 00 47 77 www.polarstarfilms.com
Vilaüt Films Barcelona 934 430 769 vilautfilms.com
Lastor Media Barcelona 934 430 769 www.lastormedia.com
Stanley Motss, S.L. Barcelona 93 206 16 16 www.stanleymotss.com
Salva al gato Barcelona 609 922 546 salvaalgato.com/
Amor y Lujo, S.L. Barcelona 644 431 872, 722 745 492, 661 76 51 76 www.amorylujo.com
Canino Films Barcelona 676 653 588 www.caninofilms.com
Image Nation, S.L Barcelona 93 295 40 44, 670 823 547 www.imagenation.es
DeAPlaneta Barcelona 93 492 86 36 www.DeAPlaneta.com
Lapiscina Produccions SLU Barcelona 690 384 414 lapiscina.tv
Els Films de la Rambla, S.A. Barcelona 691 795 108 www.venturapons.cat
Producciones Dosmentes SLU Barcelona 93 246 26 15 www.produccionesdosmentes.com

Pàgines