Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Insync Studio, S.L. Barcelona 649 233 792
Eventime Sound BCN SL Barcelona 672304172 artspacebarcelona.com/
Aladid Studios Barcelona 623 10 48 01 www.aladidstudios.com
Cromagnon.TV Sant Cugat del Vallès +34 660 646 543 www.cromagnon.tv
Bluparadise Barcelona 645858520 bluparadise.es/
360 filmmakers – Tour Virtual Barcelona 626940681 www.360-filmmakers.com
Linea-64. Efectos Digitales Barcelona 93 348 69 07, 650 950 747 www.linea-64.com
Loop Audio Barcelona 617 919 591 www.loopaudio.com
Flow Audio Barcelona 606 862 441 www.flow-audio.com
Forest Film Studio Sabadell 677 150 916 www.forestfilm.studio
NEVEN BARCELONA Barcelona 666310352 www.nevenbarcelona.com
Kokonita Studio Barcelona 654616166 www.kokonitastudio.com/
Testarudo Estudio L'Hospitalet de Llobregat 654 616 166 www.testarudoestudio.es
Maya Films Girona 661 906 502 www.mayafilms.tv
Aclam I Photo & Video Services Barcelona 93 487 20 46 www.aclamfoto.com
EXODUS Productora Audiovisual Cornellà de Llobregat +34 669 75 73 61 https://exodusproduction.com
Gravitymusic Mataró - Maresme Film Commission +34 652 201 384 www.gravitymusic.tv
Microfusa Formació Barcelona 934 353 688 www.microfusa.com/cursos
023.Think.Create.Produce. Barcelona 93 434 10 44 www.es023.com
Miguel Velilla Filmmaker Barcelona 686928494 miguelvelilla.com/

Pàgines