Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Koala Studios Barcelona 686 96 13 13 koalastudios.es
Tonopro Music, SL Barcelona 686 96 13 13 www.tonopro.es
Marian Gumà- Fotografía gastronómica Barcelona 620 21 37 89 www.marianguma.com
Cube Post Barcelona 932 91 24 33 www.cube-post.com
Produccions Tot Rodat Barcelona 934 462 300 www.totrodat.com
Rafael Jover fotografía Barcelona 607 43 97 53
La Casa de Kuleshov SL Barcelona 649 14 92 96 www.lacasadekuleshov.com
Elvira Park Barcelona +34 615 26 30 48 www.elvirapark.com
Aladid Studios Barcelona 623 10 48 01 www.aladidstudios.com
Alexon Video SLU Cornellà de Llobregat 629 385 023 www.alexonvideo.com/
Eva Rosell- Serveis lingüístics Sant Llorenç Savall +34 667 056 857 www.evarosell.com
Piola Filma Barcelona 722 121 119 www.piolafilma.com
SRT Subtítulos Barcelona 93 631 48 61, 629 030 506 www.srtsubtitulos.es
Artiq Barcelona 670 247 889 www.artiq.es
114 The Sound Studio SL Barcelona 620 02 82 50 www.114studio.com
Associació Inclús Barcelona 616 263 984 www.inclus.cat
BCNtracks SL Barcelona 649 092 754 www.bcntracks.com
Canino Films Barcelona 676 653 588 www.caninofilms.com
ADN Play Barcelona 93 450 72 41 www.adnplay.tv
Paper Prod Barcelona 93 173 00 97 www.paperprod.es

Pàgines