Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 586 of /var/www/app/www/sites/default/settings.php).

Directori de professionals

En aquest directori hi trobareu les fitxes dels professionals relacionats amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Els professionals es troben classificats per categories. Des de la Barcelona Film Commission ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Jordi Frades Barcelona 639 300 895
Paloma Zapata Barcelona 647 790 445 www.palomazapata.com
Nuria Casanueva Tortosa Barcelona
Eloi Colom Prats Barcelona 659 331 866
Neus Ballús Montserrat Barcelona www.elkinograf.com
Àlex Lora Cercós Barcelona 93 318 98 14, 629 966 130 www.alexlora.net
Meritxell Colell Aparicio Barcelona 676 173 278 www.meritxellcolell.com
Mireia Gibert Gurria Barcelona 666 841 807
Gonzalo López Antolín Barcelona 93 531 29 91
Sarah Renau Wehr Barcelona 666 100 686 www.sarahrenau.jimdo.com
Silvia Martínez Fernandez Barcelona 630 745 810 https://silviaportfolio.wordpress.com/
Laia Manresa Casals Barcelona 93 215 35 30, 699 530 730
Xavier Cruzado Rueda Barcelona 670 233 141 www.imdb.com/name/nm4371919/
Ventura Pons Sala Barcelona 93 231 08 48 www.venturapons.cat
Josep Maria Vallès Torner Barcelona 650 035 580
Xavi Muñoz Villalba Badalona 606 716 617 www.blacklodgestudio.es
Jaume Najarro Jodar Pineda de Mar 675 112 124 jnajarro.wix.com/trabajos
Miguel Gago Caamaño Barcelona 687 073 753
Edgar Melo Gutiérrez Barcelona 652 510 317 bcnmakingof.com
Daniel Feixas Roca Barcelona 687 918 107 www.danielfeixas.com

Pàgines