Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 586 of /var/www/app/www/sites/default/settings.php).

Directori de professionals

En aquest directori hi trobareu les fitxes dels professionals relacionats amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Els professionals es troben classificats per categories. Des de la Barcelona Film Commission ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Lluís Botella Portes Barcelona 659 488 077
Moisés Torne Biayna Barcelona 603 786 913 www.moitorne.com
Sara Rovira Esteva Barcelona 645 464 573 pagines.uab.cat/sara_rovira/
Ainara Munt Ojanguren Barcelona 686 395 149
Jordi Barrera Fontrodona Barcelona 649 531 526 www.jordibarrera.com
Carles Vilà Pérez Barcelona 93 826 20 38, 647 603 040 www.animalesarodar.com
Peter Sotirakis Barcelona 93 463 80 20, 619 129 899 www.linkedin.com/in/petersotirakis
Kate Procter Alella - Maresme Film Commission 93 540 25 98, 656 313 424 www.locolocations.com
Lluís Servitje Riera Barcelona 616 568 836 www.shotandcoldlocations.com
Marta Pons Miralbell Barcelona 606 444 446 www.martapons.com
Eloi Colom Prats Barcelona 659 331 866
Marién Piniés Sitges - Film Cluster Costa Barcelona 93 896 05 23, 639 128 355
Jaume Miró Díaz Sant Andreu de Llavaneres - Maresme Film Commission 600 401 141 www.bcnlocationstock.com
Marta Torras Crexells Barcelona 93 412 37 36, 620 055 240
David Cuspinera Barcelona 645 757 353
Jordi Herreros Pagès Barcelona 93 212 46 48, 696 199 704
Isaac Bergadà i Agustí Barcelona 656 312 515 www.lostcuts.com
Joan Piulachs Sant Climent de Llobregat 661 096 003 jpiulachs.wordpress.com/
Francesc Meseguer Barcelona 630 739 708 www.fmeseguer.com
Júlia Matheu Sant Cugat del Vallès 636 636 051 www.juliamatheu.com

Pàgines