Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 586 of /var/www/app/www/sites/default/settings.php).

Directori de professionals

En aquest directori hi trobareu les fitxes dels professionals relacionats amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Els professionals es troben classificats per categories. Des de la Barcelona Film Commission ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Pep Armengol Comes Barcelona 93 317 86 76, 610 537 373 www.peparmengol.com
Balter Gallart Verdaguer Barcelona 607 469 409 baltergallart.com/
Emma Haro Baldoví Barcelona 639 081 586 www.castingbcn.com
Mercè Espelleta Barcelona 687 459 815 www.merceespelleta.com
Aleix Torrecillas Badalona 93 181 33 30, 637 279 611 www.zerosfx.com
Imma Capell Gómez Barcelona 608 249 529 www.immacapell.com
Laia Grau Barcelona 667 082 590
Roger Muntés Barcelona 680 138 705 www.rogermuntes.com
Laura Bruy Prat Taradell 639 212 631 www.laurabruy.com
Xavi Millán Mayol Barcelona 617 572 871
Eva Selma Martin Barcelona 93 410 91 27, 670 979 300
Lola Cañas Esplugues de Llobregat 600 445 588 www.lola-makeup.com
Rakel Marín Ezpeleta Barcelona 615 362 805 www.rakelezpeleta.com
Mariajo Cano Enriquez Barcelona 666 236 769 www.colorinaction.com
Margherita Bergamo Meneghini Barcelona 635 300 277 cargocollective.com/margheritabergamo
Ariadna Papió i Carrasco Barcelona 610 475 468
Iñigo Navarro Andres Barcelona 666 548 129 www.inigonavarro.com
Andy Chevailler Premià de Dalt - Maresme Film Commission 696 018 416 www.andydeco.net
Eva Camino Barcelona 615 275 309 www.evacamino.com
Norma Masip Gustems Barcelona 674 314 740

Pàgines