Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 586 of /var/www/app/www/sites/default/settings.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Avisual PRO Barcelona 93 435 64 89, 662 387 263 www.avisualpro.es
EMB Filmmakers Barcelona 93 681 66 50, 637 595 557 www.embfilmmakers.com
Tàndem Entertainment Barcelona 93 304 06 50, 629 830 072 www.tandem-bcn.com
Just Love Barcelona Barcelona 664 125 727 www.justlovebarcelona.com
Manuel Mira Filmaker Barcelona 652 023 674 www.cineyvideo.es
Kuur Locations Barcelona 634 598 565 https://sites.google.com/view/kuurlocations/home
Desde El Aire Barcelona 696 507 456 www.desdeelaire.net
Avisual Shop Barcelona 93 013 28 49 www.avisualshop.es
Merceria Barcelona Barcelona 93 781 76 60 merceriabarcelona.es/
LoftCations Barcelona 676 190 138 www.loftcations.com
Fotoempresas Photo Studio, SL Barcelona 93 667 73 45 www.fotoempresas.es
Ohyeah Records Barcelona 93 639 90 51 www.ohyeahrec.com
Assessoria Miguel & Nistal, S.L. Barcelona 93 237 11 57 www.miguel-nistal.com
BEELINE production & design Barcelona 606 393 525 www.beeline.es
Golden Agency Barcelona 93 177 45 82, 654 500 316 www.goldenagency.es
Tuset Studio Barcelona 93 371 30 93, 638 174 871 www.tusetstudio.com
Sentir Estudis Barcelona 93 232 78 01, 616 767 962 www.sentirestudis.com
Ovide Barcelona 93 247 00 00, 900 900 717 www.ovide.com
Arroz Barcelona 93 250 55 75, 639 345 600 www.arroz.tv
Identitat Creativa Barcelona 93 213 57 85 www.identitatcreativa.com

Pàgines