Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 586 of /var/www/app/www/sites/default/settings.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Playfiction Video Barcelona 661 168 127 www.playfiction.com
Minimal Films Barcelona 93 513 41 10 www.minimalfilms.com
Ojo x ojo Films Barcelona 93 516 91 70, 662 367 977 www.stefanonicoli.com
Kilogram Box Barcelona 693 728 979 www.kilogrambox.com
Looky Produccions Barcelona 93 532 68 70, 688 972 720 www.lookyproduccions.com
HELLA-FILM Cerdanyola del Vallès +34696234352 www.hella-film.es
La Fábrica Naranja Barcelona 93 858 19 05 www.lafabricanaranja.es
POC Barcelona 93 419 96 15, 629 123 161 www.poc.cat
Tesauro, S.A. Barcelona 93 487 82 03, 629 367 536 www.tesauro.com
La Cosa de las Películas, S.A. Barcelona 93 215 90 23 www.la-cosa.com
The others TV, S.L. Barcelona 93 217 84 99, 615 865 839 www.theothers.tv
Diana Produccions Televisives, S.L. Barcelona 93 667 72 44, 648 259 460 www.dianaproduccions.com
Art-Tronic Promotora Audiovisual, S.L. Barcelona 93 137 09 28, 650 299 714 www.art-tronic.es
Icon International Audiovisual Productions, S.L. Barcelona 93 309 32 84, 661 336 240 www.icon-international.tv
Igluuu Studio, S.L. Barcelona 93 272 43 46 www.igluuu.com
#Protagonistas Barcelona 626 659 370, 696 056 231 www.protagonistas.net
Boom Creative Barcelona 601 410 355 www.boom-creative.es
Trio de doses Barcelona 646 643 799 www.triodedoses.com
Mashup Barcelona Barcelona 654 169 064 https://mashup.barcelona
SETUP production services, S.L. Barcelona 93 285 30 20, 639 944 499 www.setup-bcn.com

Pàgines