Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 586 of /var/www/app/www/sites/default/settings.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Dante Sorgentini Barcelona 612 287 821 dantesorgentini.tk
Eikonos SA Cornellà de Llobregat 93 439 73 05 / 670 87 54 69 www.eikonos.com
Carlos Barruz Barcelona 695 022 899 www.carlosbarruz.com
La fàbrica de carbón Barcelona 93 432 56 45 www.lafabricadecarbon.com
Cadenza Studio Barcelona 93 167 93 71, 678 654 519 www.cadenzastudio.es
Interloqua Terrassa 937875912 www.interloqua.com
Submarine Media Barcelona 667 934 608 www.submarinemedia.es
Freeyourpost Barcelona 93 218 90 47 www.freeyourpost.com
Alex Iniesta Comunicación Audiovisual Barcelona 93 534 20 54, 619 743 411 www.alexiniesta.com
Wild Pony S.L Barcelona 629 83 67 40 wildpony.eu/
Estudi 918 Girona +34 972 29 73 72 www.estudi918.com
CYO Studios Barcelona 93 238 75 77 www.cyostudios.com
Onda Estudios Barcelona 93 456 93 36, 635 106 860 www.ondaestudios.com
Nov25Studio Barcelona 93 311 67 22 www.nov25.net
Playfiction Video Barcelona 661 168 127 www.playfiction.com
Screen Veintiuno Barcelona 93 238 42 52 www.screen21.es
Ojo x ojo Films Barcelona 93 516 91 70, 662 367 977 www.stefanonicoli.com
Aclam Records Barcelona 93 170 17 68 www.aclamrecords.cat
Lorenzo Vecchia Photography Barcelona 629 164 203 www.lorenzovecchia.com
Hispart, S.A. (Stereo Rent) Barcelona 93 498 09 80, 627 955 435, 606 680 816 www.stereorent.es

Pàgines