Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 586 of /var/www/app/www/sites/default/settings.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Bande à part- Escola de Cinema, SL Barcelona 93 444 76 78 www.bandeapart.org
Boom Creative Barcelona 601 410 355 www.boom-creative.es
Trio de doses Barcelona 646 643 799 www.triodedoses.com
Inicia Films, S.L. Barcelona 93 008 06 18, 656 605 905 www.iniciafilms.com
Inside Channel Barcelona 93 245 84 43, 639 184 685 www.insidechannel.com
alter. Barcelona 618 848 482 alter-films.com/
Fitzcarraldo Films L'Hospitalet de Llobregat +43 680 278 060 http://www.fitzcarraldo-films.com/
Parallamps Companyia Cinematogràfica Barcelona 93 211 85 18 www.parallamps.cat
Voodoo Productions, S.L. Barcelona 93 285 02 29, 619 763 001, 619 763 002 www.voodooproductions.net
Cautor Films Barcelona 871 999 169 cautorfilms.com
Blackbox productions, S.L. Barcelona 93 307 51 66, 696 829 370 www.blackbox.is
Sense of Motion El Prat de Llobregat 686 813 317 www.senseofmotion.es
9Zeros. Escola d'animació de Catalunya Barcelona 93 246 26 15 www.9zeros.com
AJOC Mataró - Maresme Film Commission +34687209870 www.dosdadosfilms.com
Filmsmagic Productora Audiovisual 609 892 494 www.filmsmagic.com
EL PLATÓ DE CINEMA L'Hospitalet de Llobregat 93 432 47 75 www.elplatodecinema.com

Pàgines