Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 586 of /var/www/app/www/sites/default/settings.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Aigua Films Barcelona 93 410 07 58 www.aiguafilms.com
Polar Star Films, S.L. Barcelona 93 200 47 77 www.polarstarfilms.com
ready.barcelona Barcelona 658 187 301 ready.barcelona
OVNI MediaLab Barcelona 93 323 16 66, 670 233 376 www.ovni.ws
Versus Films, S.L. Barcelona 633 755 166 www.versusfilms.com
Fuera de Campo Producciones, S.L. Barcelona 93 126 63 85, 652 208 556 www.fueradecampofilms.com
Films de l'Orient, S.L. Barcelona 93 213 42 04, 637 515 190 www.filmsorient.cat​
Groc Barcelona 676 653 588 www.grocfilms.com
Tusitala Producciones Cinematográficas, S.L. Barcelona 93 302 14 46 www.tusitala.es
Versus Entertainment Barcelona 93 368 19 85, 670 690 019 www.versusent.es
Set Màgic Audiovisual Barcelona 93 441 23 87 www.setmagic.com
SF Producciones Barcelona 93 218 56 00, 687 519 956 www.sfproduccions.com
Batabat, S.C.C.L. Barcelona 93 270 35 90 www.batabat.cat
Bastian Films Barcelona 93 247 35 81 www.bastianfilms.com
Araki Films Barcelona 93 207 12 25 www.arakifilms.cat
Amorós Producciones, S.L.U Barcelona 93 250 68 67 www.amorospc.com
Alguienvoló Audiovisua l& Arts Barcelona 93 467 61 36 www.alguienvolo.com
Alea Docs & Films Barcelona 93 207 68 50 www.aleadf.com
Vision Communication Barcelona 93 490 22 37, 647 235 426 www.vision-communication.org
Bonita Films, S.L. Barcelona 93 414 57 36 www.bonitafilms.es

Pàgines