Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 586 of /var/www/app/www/sites/default/settings.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Minded Factory Barcelona 93 309 07 78, 625 583 331 www.mindedfactory.com
El Cuarto Mono Barcelona 935185152 www.4mono.com
Unida Studio Barcelona 93 179 78 41 unidastudio.com
Kumbu Films Barcelona 637705554 www.kumbufilms.com
Open studio Barcelona 931124227 https://openestduio.es
El Geranio Rojo Barcelona 607 554 156 www.genaraneyra.com
Aproductions Barcelona +34 931 142 927 www.aproductions 360.info
Monduke Productions Barcelona 607036888 monduke.pro
The Production Club Barcelona 661 685 934 www.theproduction.club
Mambo Productions Barcelona 677869356 www.mamboprods.com
Fotoempresas Photo Studio, SL Barcelona 93 667 73 45 www.fotoempresas.es
Tuset Studio Barcelona 93 371 30 93, 638 174 871 www.tusetstudio.com
Identitat Creativa Barcelona 93 213 57 85 www.identitatcreativa.com
The Cast Barcelona Barcelona 93 795 25 32 www.thecastbcn.net
Vivi- Film, S.L. Barcelona 93 323 80 80 www.vivi-film.com
Irene Suárez Studio Barcelona 677 504 559 www.irenesuarez.com
Jaja Film Barcelona 678 132 402 www.jajafilm.com
Image Nation, S.L Barcelona 93 295 40 44, 670 823 547 www.imagenation.es
Apartamento Barcelona 93 203 42 00, 607 578 685 www.elapartamento.tv
Avisual Concept Barcelona 93 535 10 35, 671 244 255 www.avisualconcept.es

Pàgines