Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 586 of /var/www/app/www/sites/default/settings.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
El Cuarto Mono Barcelona 935185152 www.4mono.com
Kumbu Films Barcelona 637705554 www.kumbufilms.com
CIRICI & LA CREATIVA; S.L. Barcelona 677389834 www.lacreativa.com
El Geranio Rojo Barcelona 607 554 156 www.genaraneyra.com
023.Think.Create.Produce. Barcelona 93 434 10 44 www.es023.com
Colmado Barcelona 34672027071 www.colmado.tv
Colmado Barcelona 34672027071 www.colmado.tv
Monduke Productions Barcelona 607036888 monduke.pro
Animation Box Barcelona 660767521 animationbox.es
Animation Box Barcelona 660767521 animationbox.es
EMB Filmmakers Barcelona 93 681 66 50, 637 595 557 www.embfilmmakers.com
Identitat Creativa Barcelona 93 213 57 85 www.identitatcreativa.com
Mil Máscaras, S.L Barcelona 93 318 84 96 milmascaras.es/
Peekaboo Animation, S.L. Barcelona 618 142 089 www.peekabooanimation.com
Jaja Film Barcelona 678 132 402 www.jajafilm.com
Apartamento Barcelona 93 203 42 00, 607 578 685 www.elapartamento.tv
Smilefilms Barcelona 93 348 79 01 www.smilefilms.es
Sideart Comunicació Barcelona 93 457 20 29 www.sideart.com
Wasabi Produccions, S.L. Barcelona 93 494 94 13, 696 182 210 www.wasabiproduccions.com
RCR Films Barcelona 93 254 12 00 www.rcrfilms.com

Pàgines