Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 586 of /var/www/app/www/sites/default/settings.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Add2bee Creative Barcelona 655456434 www.add2beecreative.com
Minded Factory Barcelona 93 309 07 78, 625 583 331 www.mindedfactory.com
Nightwalk Films Barcelona 627423848
Mandarin Media Barcelona 935185152 www.mandarin-media.com
El Cuarto Mono Barcelona 935185152 www.4mono.com
Arrival films Barcelona 657468329 www.arrival-films.com
Carmel Barcelona 934618071 www.estudicarmel.com
360 filmmakers Barcelona 626940681 josepgutierrez.com/360-filmmakers-productora-barcelona-vr-video-foto-y-timelapse/
Gris Medio SCP Barcelona 669832977 www.grismedioproductions.com
Unida Studio Barcelona 93 179 78 41 unidastudio.com
Amor y Lujo, S.L. Barcelona 644 431 872, 722 745 492 www.amorylujo.com
Alba Sotorra SL Barcelona 34 930 241 857 www.albasotorra.com/
Eddie Saeta s.a.u. Barcelona 934677040 www.eddiesaeta.es
Kumbu Films Barcelona 637705554 www.kumbufilms.com
Open studio Barcelona 931124227 https://openestduio.es
CIRICI & LA CREATIVA; S.L. Barcelona 677389834 www.lacreativa.com
El Geranio Rojo Barcelona 607 554 156 www.genaraneyra.com
Aproductions Barcelona +34 931 142 927 www.aproductions 360.info
Droneit Barcelona 666 56 31 45 https://www.droneit.es/
023.Think.Create.Produce. Barcelona 93 434 10 44 www.es023.com

Pàgines