Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 586 of /var/www/app/www/sites/default/settings.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Exclusive Products Exclusivas Publicitarias S.L. Barcelona 932553173 exclusiveproducts.es
Mente Digital Barcelona 935851121 https://mentedigital.es/
Mente Digital Barcelona 935851121 https://mentedigital.es/
Dora Agency (Edicions la Nit, S.L.) Barcelona 932724980 www.dora-agency.eu
Story and Co Films Barcelona 932180865 https://vimeo.com/user83676136
Metacom BCN Barcelona 638 375 498 https://barcelona.metacom.es/
La diferencia Barcelona 93 492 00 83 www.ladiferencia.tv/servicios-tecnicos/
Gramophone Records Barcelona 629 828 479 www.gramophonerecords.es
abeldb Barcelona 93 541 62 73, 606 506 215 www.abeldb.com
eMascaró Crossmedia, S.L. Barcelona 93 343 75 84 www.emascaro.com
Artimaña Disseny i Comunicació Barcelona 93 207 53 56, 93 207 57 39 www.artinet.net
Toni Mundina Barcelona 651 830 658 www.tonimundina.com
Ulled Barcelona 93 481 36 20, 616 905 065 www.ulled.com
Filloy & Associats Comunicació Integral Barcelona 93 419 19 86, 607 691 605 www.filloy.com
JPC Comunicación Barcelona 659 510 714 www.jpccomunicacion.es
Seo in House Barcelona Barcelona 933185596 www.seoinhouse.es
Fragment Agency Barcelona 615 105 351 www.fragment.agency
Anythink- Creative Producers Barcelona 93 277 85 18 www.anythink.es
Lavinia Tec-com, S.L. Barcelona 93 272 34 10 www.lavinia.tc
MediaWorks Barcelona 93 454 11 14 www.mediaworks.es

Pàgines