Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 586 of /var/www/app/www/sites/default/settings.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Xorqueta Barcelona 626935665 Xorqueta.com
Nightwalk Films Barcelona 627423848 https://www.nightwalkfilms.es
Nomasdf Productions Barcelona 685 194 743 www.nomasdf.com
BUFETE ESCURA, S.L.P. Barcelona 93 494 01 31 www.escura.com
Hands for events Barcelona 642231414 www.h4e.es
Koryland Barcelona S.L Barcelona 934 442 129, 652 477 673 koryland.com/
Xso Audiovisuals Barcelona 622 788 280 www.xso.cat
Espiral Spaces Barcelona 629198268 www.espiralspaces.com/
VideoEvents Barcelona 935 351 035 www.videoevents.es
Mudanzas Jack Pinto Barcelona 93 157 57 36 https://www.mudanzasjackpinto.com
Sole Cester Barcelona 611304951 https://solecester.com
SantAdrenalina Barcelona 674283176 www.santadrenalina.com
Avisual PRO Barcelona 93 435 64 89 www.avisualpro.es
Avisual Concept Barcelona 935 351 035 www.avisualconcept.es
Sprint Copy- Imprenta Barcelona Barcelona 934 463 900 sprintcopy.com/
Xurris & CO Barcelona 652 63 55 61 www.xurrisandco.com
Stream You Barcelona 639406907 www.streamyou.es
José Luis Treviño Nieto Barcelona 616494399
Arxiu Zerkowitz Barcelona 626970565 www.zerkowitz.es
Bambina Catering Barcelona 615355413 www.labambinacatering.com

Pàgines