Missatge d'error

  • Notice: Undefined index: node a film_preprocess_page() (línia 51 de /var/www/app/www/sites/all/themes/film/template.php).
  • Notice: Trying to get property of non-object a film_preprocess_page() (línia 51 de /var/www/app/www/sites/all/themes/film/template.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
ON LOCATIONS- LOCATION AGENCY Barcelona 93 486 94 13, 686 732 757 www.onlocations.com
Unida Studio Barcelona 93 179 78 41 unidastudio.com
Despejado Vallas S.L. Barcelona 648 03 89 87, 658 400 428 www.despejadovallas.es
Barcelona Location Barcelona 675645466 www.barcelonalocation.com
Eventime Sound BCN SL Barcelona 672304172 https://artspacebarcelona.com/
Healthy Bites Barcelona 605563513 www.healthybites.es
PARTYHUMMER BARCELONA Barcelona 672697915 www.partyhummerbarcelona.com
Nauba Barcelona 936112975 www.nauba.es
Amor y Lujo, S.L. Barcelona 644 431 872, 722 745 492 www.amorylujo.com
Alba Sotorra SL Barcelona 34 930 241 857 www.albasotorra.com/
Productors Audiovisuals de Catalunya- PAC Barcelona 93 511 83 83 www.pac.cat/
Eddie Saeta s.a.u. Barcelona 934677040 www.eddiesaeta.es
Minded Factory Studios Barcelona 93 309 07 78 www.mindedfactorystudios.com
Kumbu Films Barcelona 637705554 www.kumbufilms.com
Helicoidale3D Barcelona 0034666140301 www.helicoidale.com
Mente Digital Barcelona 935851121 https://mentedigital.es/
Mente Digital Barcelona 935851121 https://mentedigital.es/
Pol and Art Digital Sound, S.L. Barcelona 93 285 36 04 www.polartds.com
Cine en Acción Escuela de Cine Barcelona 930089956 cinenaccion.com/
Open studio Barcelona 931124227 https://openestduio.es

Pàgines