Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 586 of /var/www/app/www/sites/default/settings.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Eventime Sound BCN SL Barcelona 672304172 https://artspacebarcelona.com/
Krypton Drones Sant Just Desvern +34 938 287 548 www.kryptondrones.com
Coptering S.L. Sabadell +34 937 469 022 www.coptering.com
Tech Drone Sant Pere de Vilamajor +34 670 233 141 www.techdrone.es
Mobula Films Barcelona 690059947 - 679453767 https://www.mobulaflyfilms.com
startap.cat Santa Coloma de Queralt +34 669 52 78 64 +34 625 576507 www.startap.cat
Eldroner Lleida +34 648 792 436 www.eldroner.com
Dronelab Barcelona 650 501 081 https://www.dronelab.es/
RPAS VIEW Vilanova i la Geltrú +34 630 721 887 www.rpasview.com
Paisatges Verticals, fotografia aèria Girona +34 972 646 858 www.paisatgesverticals.cat
Cenital Vallromanes +34 630257041 www.drone-barcelona.com
Octocamvision S.L. Sant Cugat del Vallès +34 932 809 664 www.octocamvision.com
Desde El Aire Barcelona 696 507 456 www.desdeelaire.net
Vuelo Urbano Barcelona 686 732 757 www.vuelourbano.com
Blue023 Barcelona 93 434 10 44 www.blue023.com
Topcamdrone Barcelona 629 279 097 www.topcamdrone.com
SPOTDRON Badalona +34 688 912 031 www.spotdron.es
Drone Projects Barcelona 696 996 573 www.droneprojects.es
Drones Barcelona Barcelona 931641818 www.dronesbarcelona.es
The Drone Shadow Cornellà de Llobregat +34 662 077 909 www.thedroneshadow.com

Pàgines