Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 586 of /var/www/app/www/sites/default/settings.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Mandarin Media Barcelona 935185152 www.mandarin-media.com
Arrival films Barcelona 657468329 www.arrival-films.com
Unida Studio Barcelona 93 179 78 41 unidastudio.com
El Geranio Rojo Barcelona 607 554 156 www.genaraneyra.com
Aproductions Barcelona +34 931 142 927 www.aproductions 360.info
La Selva. Ecosistema Creatiu Barcelona 684014415 laselva.coop
Colmado Barcelona 34672027071 www.colmado.tv
Colmado Barcelona 34672027071 www.colmado.tv
Nomasdf Productions Valldoreix 685 194 743 www.nomasdf.com
Monduke Productions Barcelona 607036888 monduke.pro
Àccent Films Barcelona 654775848
A Contraluz Films Barcelona 660 949 988 www.acontraluzfilms.com
Magrana Barcelona 660949988 www.magrana.com
Mango Lassi Productions Barcelona 93 681 95 74, 661 897 080 mangolassiproductions.com
Fig Tree Studios Barcelona 93 871 80 80 www.figtreestudios.tv
The Production Club Barcelona 661 685 934 www.theproduction.club
Barcelona Shooting Granollers +34 938 400 633, +34 609 775 829 www.barcelonashooting.cat
Nihao Films Barcelona 622 919 776 www.nihaofilms.com
Barcelona Production Alella - Maresme Film Commission +34 656 313 424 www.barcelonaproduction.com
Mambo Productions Barcelona 677869356 www.mamboprods.com

Pàgines