Directori d'empreses

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
MTK Space Sant Feliu de Llobregat +34 686 159 496 www.mtkspace.com
Art Estudi Salt +34 639 258 240 www.artestudi.cat
KOMPE ELEVACIÓ, S.L. Òdena +34 938 043 476 www.kompe.es
SevenDaysIdeas Bet Sabata El Berguedà +34 649 187 166 sevendaysideas.com/locations-localizaciones-para-rodajes-cine-tv-publicidad-fotografia/
Minded Factory Studios Barcelona 93 309 07 78 www.mindedfactorystudios.com
Krypton Drones Sant Just Desvern +34 938 287 548 www.kryptondrones.com
Anigami Aventura SL L'Esquirol +34 937 447 295 www.anigami.cat/solucionsprofessionals/index/l_ca
Despejado Vallas Barcelona 648 03 89 87 www.despejadovallas.es
Open studio Barcelona 931124227 https://openestduio.es
Consultoria ID Grup L'Hospitalet de Llobregat +34 93 393 39 30 www.idgrup.com
Coptering S.L. Sabadell +34 937 469 022 www.coptering.com
The Good Casting Sant Feliu de Guíxols +34 605 884 232 www.thegoodcasting.com
4Kasting Tarragona +34 684 414 128 www.facebook.com/pg/4kasting
Tech Drone Sant Pere de Vilamajor +34 670 233 141 www.techdrone.es
Varadero Estudi Premià de Mar +34 672 603 244 / +34 678 45 18 www.varaderoestudi.com
On Locations Barcelona 93 486 94 13, 686 732 757 www.onlocations.com
Mobula Films Barcelona 690059947 - 679453767 https://www.mobulaflyfilms.com
Sonder People Barcelona +34 678 31 95 29 www.sonderpeople.com
startap.cat Santa Coloma de Queralt +34 669 52 78 64 +34 625 576507 www.startap.cat
Aclam | Camera & Studios Rental Barcelona 93 487 20 46 www.aclamrental.cat

Pàgines