Directori d'empreses

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Teddysound Barcelona 93 363 43 89 www.teddysound.com
La Conga Music Sabadell +34 609 760 214 www.lacongamusic.com
J. Valverde Locuciones, S.C.P. Dosrius - Maresme Film Commission 661 927 984, 93 791 94 22 www.jvalverdelocutor.com
La Tortuga Sound Barcelona 620028250 www.tortugasound.es
Banda Sonora Original Barcelona 932385422 www.bso.es
Ohyeah Records Barcelona 93 639 90 51 www.ohyeahrec.com
Sentir Estudis Barcelona 93 232 78 01, 616 767 962 www.sentirestudis.com
Makamusic Barcelona 93 535 20 11, 689 175 884 www.makamusic.cat
Nov25Sound Barcelona 93 311 67 22 www.nov25sound.net
Produccions Tot Rodat, S.L. Barcelona 93 446 23 00 www.totrodat.com
The Punch Mastering&Mix Studio Barcelona 662 289 843 www.the-punch.com
Here Comes The Sound Barcelona 687 077 131, 629 552 829 www.hctsound.com
Rosazul Estudi Barcelona 93 224 01 17, 655 170 854 www.rosazul.com
Onidea Barcelona 93 534 15 33, 654 644 303 www.on-idea.com
Monday Music Barcelona 678 463 819 www.mondaymusic.es
Inspira Música Barcelona 608 929 401 www.inspiramusica.com
Barberà Films Barcelona 93 254 03 92 www.barberafilms.com
Cadenza Studio Barcelona 93 167 93 71, 678 654 519 www.cadenzastudio.es
Interloqua Terrassa 937875912 www.interloqua.com
Freeyourpost Barcelona 93 218 90 47 www.freeyourpost.com

Pàgines