Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 586 of /var/www/app/www/sites/default/settings.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
23 Unlimited Barcelona 639406907 www.23unlimited.com
Efímero Films Barcelona SCCL Sant Cugat del Vallès +34 653 383 079 www.efimerofilms.com
Strategycomm Mataró - Maresme Film Commission +34 93 790 12 53 www.strategycomm.net/index.php/es/
GIPANDE SEO & Social Sant Cugat del Vallès (+34) 93 030 9552 https://gipande.xyz
Ontranslation Barcelona 930130403 www.ontranslation.es
SWP Studio Barcelona 637032609 www.swpstudio.com
Exclusive Products Exclusivas Publicitarias S.L. Barcelona 932553173 exclusiveproducts.es
FUENTEDEIDEAS Mataró - Maresme Film Commission +34 687 209 870 www.fuentedeideas.net
Dora Agency (Edicions la Nit, S.L.) Barcelona 932724980 www.dora-agency.eu
Loud Barcelona Barcelona 93 170 79 70 www.loudbarcelona.com
Lux Media Comunicació, S.L. Girona +34 972 911 400, + 34 626 396 892 www.luxmedia.cat
Metacom BCN Barcelona 638 375 498 https://barcelona.metacom.es/
Kopy Barcelona Barcelona 93 494 20 57 www.kopybarcelona.com
Bonapassa, Cinema & Audiovisual Consulting, S.L. Barcelona 639 461 792 www.bonapassa.com
EGM Laboratorios Color, S.A. Barcelona 93 201 63 88, 650 317 592 www.egm.es
La diferencia Barcelona 93 492 00 83 www.ladiferencia.tv/servicios-tecnicos/
Gramophone Records Barcelona 629 828 479 www.gramophonerecords.es
abeldb Barcelona 93 541 62 73, 606 506 215 www.abeldb.com
UM Barcelona 93 492 16 00 www.umww.com
La Costa Comunicació Barcelona 93 310 38 88, 601 345 809 www.lacosta.cat

Pàgines