Missatge d'error

  • Notice: Undefined index: node a film_preprocess_page() (línia 51 de /var/www/app/www/sites/all/themes/film/template.php).
  • Notice: Trying to get property of non-object a film_preprocess_page() (línia 51 de /var/www/app/www/sites/all/themes/film/template.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
ON LOCATIONS- LOCATION AGENCY Barcelona 93 486 94 13, 686 732 757 www.onlocations.com
Despejado Vallas S.L. Barcelona 648 03 89 87, 658 400 428 www.despejadovallas.es
Barcelona Location Barcelona 675645466 www.barcelonalocation.com
Eventime Sound BCN SL Barcelona 672304172 https://artspacebarcelona.com/
SevenDaysIdeas Bet Sabata El Berguedà +34 649 187 166 sevendaysideas.com/locations-localizaciones-para-rodajes-cine-tv-publicidad-fotografia/
Aclam | Camera & Studios Rental Barcelona 93 487 20 46 www.aclamrental.cat
Barcelona Shooting Granollers +34 938 400 633, +34 609 775 829 www.barcelonashooting.cat
Action Location Sant Andreu de Llavaneres - Maresme Film Commission 620677154 www.actionlocation.com
VirtualAndGo Barcelona 935 478 200 https://virtualandgo.com
Upstairs BCN Barcelona +34 645505125, +34 650487740 www.upstairsbcn.net
Kuur Locations Barcelona 634 598 565 https://sites.google.com/view/kuurlocations/home
Ciento Diez Vallas, S.L. Barcelona 649 100 617 www.cientodiezvallas.com
LoftCations Barcelona 676 190 138 www.loftcations.com
ad loc Barcelona 93 209 77 61 www.adloc.eu
Sheltair Barcelona 636 264 502 sheltair.io
The Global Location Barcelona 607 982 779, 674 537 657 www.thegloballocation.com
Marxandolocas Barcelona 635 450 650, 610 061 108 www.marxandolocas.com
Bcn Locations Barcelona 93 315 72 88, 627 805 007 www.bcnlocations.com
Locations BCN Barcelona 620 386 898 www.locationsbcn.es
UBI Locations Barcelona Barcelona 649 929 690 www.ubilocationsbarcelona.com

Pàgines