Missatge d'error

Notice: Undefined index: element a film_preprocess_page() (línia 49 de /var/www/app/www/sites/all/themes/film/template.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
ON LOCATIONS- LOCATION AGENCY Barcelona 93 486 94 13, 686 732 757 www.onlocations.com
Despejado Vallas S.L. Barcelona 648 03 89 87, 658 400 428 www.despejadovallas.es
Barcelona Location Barcelona 675645466 www.barcelonalocation.com
Eventime Sound BCN SL Barcelona 672304172 https://artspacebarcelona.com/
MTK Space Sant Feliu de Llobregat +34 686 159 496 www.mtkspace.com
Art Estudi Salt +34 639 258 240 www.artestudi.cat
KOMPE ELEVACIÓ, S.L. Òdena +34 938 043 476 www.kompe.es
SevenDaysIdeas Bet Sabata El Berguedà +34 649 187 166 sevendaysideas.com/locations-localizaciones-para-rodajes-cine-tv-publicidad-fotografia/
Minded Factory Studios Barcelona 93 309 07 78 www.mindedfactorystudios.com
Krypton Drones Sant Just Desvern +34 938 287 548 www.kryptondrones.com
Anigami Aventura SL L'Esquirol +34 937 447 295 www.anigami.cat/solucionsprofessionals/index/l_ca
Open studio Barcelona 931124227 https://openestduio.es
Consultoria ID Grup L'Hospitalet de Llobregat +34 93 393 39 30 www.idgrup.com
Coptering S.L. Sabadell +34 937 469 022 www.coptering.com
The Good Casting Sant Feliu de Guíxols +34 605 884 232 www.thegoodcasting.com
4Kasting Tarragona +34 684 414 128 www.facebook.com/pg/4kasting
Tech Drone Sant Pere de Vilamajor +34 670 233 141 www.techdrone.es
Varadero Estudi Premià de Mar +34 672 603 244 / +34 678 45 18 www.varaderoestudi.com
Mobula Films Barcelona 690059947 - 679453767 https://www.mobulaflyfilms.com
Sonder People Barcelona +34 678 31 95 29 www.sonderpeople.com

Pàgines