Missatge d'error

Notice: Undefined index: element a film_preprocess_page() (línia 49 de /var/www/app/www/sites/all/themes/film/template.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Pol and Art Digital Sound, S.L. Barcelona 93 285 36 04 www.polartds.com
La Conga Music Sabadell +34 609 760 214 www.lacongamusic.com
Byron Abadia Girona +34 609 80 27 87 www.byronabadia.com
J. Valverde Locuciones, S.C.P. Dosrius - Maresme Film Commission 661 927 984, 93 791 94 22 www.jvalverdelocutor.com
Fig Tree Studios Barcelona 93 871 80 80 www.figtreestudios.tv
La Tortuga Sound Barcelona 620028250 www.tortugasound.es
Banda Sonora Original Barcelona 932385422 www.bso.es
AudioProjects- Galletly S.A. La Garriga 93 871 8080, 93 871 8255 www.audioprojects.com
Insync Studio, S.L. Barcelona 649 233 792 https://es.linkedin.com/in/danizacarias
Nov25Sound Barcelona 93 311 67 22 www.nov25sound.net
Produccions Tot Rodat, S.L. Barcelona 93 446 23 00 www.totrodat.com
El Camaleón Sonido Barcelona 93 308 88 86 www.elcamaleonsonido.com
The Punch Mastering&Mix Studio Barcelona 662 289 843 www.the-punch.com
Here Comes The Sound Barcelona 687 077 131, 629 552 829 www.hctsound.com
Rosazul Estudi Barcelona 93 224 01 17, 655 170 854 www.rosazul.com
Locutors Catalans Barcelona 679 144 746 www.locutorscatalans.cat
Inspira Música Barcelona 608 929 401 www.inspiramusica.com
International Sound Studio S.A. Barcelona 93 320 84 00 www.soundstudio.es
La fàbrica de carbón Barcelona 93 432 56 45 www.lafabricadecarbon.com
Cadenza Studio Barcelona 93 167 93 71, 678 654 519 www.cadenzastudio.es

Pàgines